Yönetim Kurulu Etkinlikleri

 

Dünya kruvaziyer sektörünün en büyük buluşmalarından olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Miami Kruvaziyer Fuarı’na (Miami Cruise Shipping) katılan İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, Ege Bölgesi’ndeki limanları, dünya kruvaziyer sektörüne tanıttı.

 

Türkiye Kruvaziyer Platformu, 9 Mart 2015 tarihinde Ankara’da toplandı. İMEAK DTO İzmir Şube Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk’ün katıldığı toplantıda, Türkiye’nin kruvaziyer turizmden pay alması için sektörün birlikte hareket etmesi gerektiğinde fikir birliğine varıldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Özkan Poyraz, tarifelerde indirime gidecekleri mesajı verirken,  Alsancak Limanı’na kruvaziyer gemileri için terminal ve parmak iskele yapacaklarını açıkladı.

 

18 Şubat 2015 İzmir İktisat Kongresi’nin 92. Yıldönümü Anma Etkinlikleri

 

Ege Bölgesi’ndeki su ürünleri kooperatifleri, İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi’nin düzenlediği toplantıda bir araya geldi. 

 

TCDD İzmir Liman İşletmesi Müdürü Turan YALÇIN'ın 18 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştirilen emeklilik töreni.

 

 

EAYK koordinesinde 16-17 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılması planlanan «İzmir Körfez Kupası Yat Yarışları» koordinasyon toplantısı, 3 Şubat 2015 tarihinde İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi’nde icra edilmiştir.

 

İZFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Gül Şener tarafından İMEAK DTO İzmir Şubesi’ne 3 Şubat 2015 Salı günü gerçekleştirilen ziyarette, 8-12 nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Boatshow 3.Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı” ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 

13 Ocak 2015 Ege İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünlütürk, Ege Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Moiz Hemsi ile Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Seyyar'ın Odamızı ziyareti

 

13 Ocak 2015 “Çeşme Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetler Toplantısı.

 

6 Ocak 2015 - Kılavuz Kaptanlar Derneği İzmir Şube Başkanı Muttalip Altuner'in ziyareti

 

6 Ocak 2015 - İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölüm Başkanı Yat Tasarımı Yüksek Lisans Programı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. A. Can Özcan'ın ziyareti.

 

23 Aralık 2014 - Foça ziyareti.

 

19 Aralık 2014 - Bölgemizdeki marina yöneticileri ile düzenlenen yemekli toplantı.

 

16 Aralık 2014 - Aliağa bölgesindeki liman yetkilileri ile toplantı.

 

10 Aralık 2014 - Dalış Merkezleri toplantısı.10 Aralık 2014 - İzmir Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Celal KOCABAŞ'ın Odamızı ziyareti.

 

9 Aralık 2014 - Tüpraş, Milangaz, Petkim, Petrol Ofisi, Total, Ege Gaz ve Alpet limanları ziyareti.